Тюнінг Двигателя Нива Шевроле

Автосервіс пропонує установку на Ваші інжекторні «Ниви» турбонаддува, розробленого фірмами Турбо Інжиніринг і Діас-Сервіс.

 

Реалізовані турбіни застосовувана до автомобілів Chevrolet Niva і inžektornym Nivam. A E = 30%!  

 

Доставка та установка турбіни = 67-го.руб.

 

Фахівцями цих фірм вирішена пріоритетне завдання форсування - збільшення крутного моменту двигуна на низьких і середніх оборотах. Турбонаддув дозволяє не тільки підвищити літрову потужність і крутний момент, але і домогтися поліпшення паливної економічності.В свою чергу, заощадження пального веде до поліпшення екологічних показників, яким в наш час приділяється особлива увага.Нарешті, оснащення двигуна турбокомпресором (турбіною) підвищило активну безпеку і комфортність автомобіля.

 

За основу був узятий турбокомпресор GARRETT моделі GT17. За своїми характеристиками він найбільш повно відповідає поставленим вимогам.В результаті проведеної роботи була істотно поліпшена характеристика протікання крутного моменту двигуна (збільшення на 35% в зоні низьких частот обертання колінчастого вала).

 

Двигун пройшов стендові випробування з перевірки:

 

1. Підвищення потужності до 105 к.с. (По «штатом» - 80 к.с.) при температурі навколишнього повітря + 30 °.

 

2. Збільшення крутного моменту з 120 до 170 Нм.

 

Для збереження ресурсу двигуна і трансмісії абсолютна величина крутного моменту не перевищує ТУ заводу-виготовлювача на деталі і вузли трансмісії.

 

Можливості модернізованого силового агрегату дозволяють на 5-6 секунд зменшити час розгону від 0 до 100 км / ч, рухатися "в натяг" по важких грунтам і глибокому снігу на «верхньому» низці раздатки, постійно використовувати 5 передачу КПП, без проблем встановлювати колеса більшого діаметру і додаткове обладнання.

 

Вимоги до якості палива залишилися колишні - бензин з октановим числом не менше 95.

 

Технічне обслуговування - стандартне для бензинових машин з турбонаддувом.

Возможно, вам понравится
Шевроле-Нива ТРОФІ позашляхового. & Quot; F-ДИЗАЙН
Шевроле-Нива ТРОФІ позашляхового. & Quot; F-ДИЗАЙН
Тюнінг Chevrolet Niva Niva Chevrolet 2012
Тюнінг Chevrolet Niva Niva Chevrolet 2012

Замість серця: історія жигулівського мотора від ВАЗ-2101 до наших днів & Nbsp; & mdash; & NBSP; Сплав
Ці моделі .. довго realizovaný.Що ж залишається? Останні носії двигунів першого покоління - це "родичі" Lada 4x4 і Chevrolet Niva.

Похожие страницы