як зробити ваз тюнінг

Тюнінг Двигателя Своїми Руками

Тюнінг двигуна своїми руками.  
Всі ми любимо швидку їзду, та й кому не хочеться зі свистом піти зі світлофора? Всім хочеться! Якщо звичайно ви не ботанік і не зануда! А що для цього треба? Звичайно ж потужний двигун! Це і зрозуміло, що якщо у вас літрів п'ять під капотом, то вам не треба ніякого тюнінгу двигуна, та ще й своїми руками.Ви і так просто полетите на своєму авто. Але такі машини не у всіх, так що ж робити нам простим смертним? Як збільшити потужність свого залізного коня, та ще так, щоб було не дорого і бажано швидко! Так сказати тюнінг двигуна своїми руками, як звичайно дам пару порад, які збільшать потужність вашого двигуна на 8 - 10%, читаємо далі ...  
Давайте зрозуміємо, що чудес не буває і не зможемо дуже сильно тюнінгонуть двигун.Але дещо що, все таки можна поліпшити.  
Отже першим пунктом міняємо масло з напівсинтетики або мінералки, на повну синтетику  
І бажано нормальну, тобто вона повинна містити всі необхідні присадки для мотора, які зберігають ваш мотор від великих перевантажень.Треба відзначити, що деякі синтетичні масла, містять ще й добавки які збільшують компресію, а відповідно небагато збільшать і потужність двигуна, але не суттєво, порядку 2 - 3%.В основному функція повністю синтетичного масла, це захист двигуна від зрослих навантажень.Марки масел, які я особисто сам перевірив це Mobil 1 і Castrol. Це перший крок у тюнінгу двигуна.  
Всі ми через деякий час міняємо повітряний фільтр.Через 20 - 30 тис. Та міняємо його на стандартний. Так от ви знаєте, що стандартний фільтр душить ваш мотор.Точніше сказати, що кисень засмоктується з силою через фільтр. І двигун частини своєї сили віддає на цю операцію.А для чого потрібен, повітряний фільтр взагалі? Повітряний фільтр, просто очищає навколишній нас повітря від дрібних смітинок і пилу, щоб ті не потрапили в поршневу групу, от і все.Фільтри з паперовим покриттям, створюють велику перепону набігаючого повітрю і тому ми втрачаємо від 6 до 9% потужності.Тому зараз придумали фільтри з нульовим опором, він зроблений з сучасного матеріалу який не представляє з себе перепони для повітряного потоку, а відповідно ті відсотки які губилися йдуть в плюс до потужності.
Міняємо стандартний повітряний фільтр, на фільтр з нульовим опором.Мотор не буде витрачати ні краплі своєї сили на цю операцію, а відповідно потужність зросте.І повірте правда зросте я перевіряв.
Возможно, вам понравится
Підігрів двигуна своїми руками
Підігрів двигуна своїми руками
Тюнінг своїми руками
Тюнінг своїми руками
Тюнінг двигуна
Тюнінг двигуна

Федеральне автономне установа "Кіровський центр професійної підготовки та підвищення кваліфікації кадрів Федерального дорожнього.. & Nbsp; & mdash; & nbsp; Початківець водій
Курси водіїв категорії А, В, C, D, E. Безпека руху, перевезення «Небезпечних вантажів», тех.мінімум. Недавні відгуки. Тетяна / 28 серпня 2014. оснащення - 4 ⋅ викладання - 5 ⋅ вартість - 5.Випуск 30.07 2014. Відмінна школа! Чудові викладачі!

Одержимість красою: коли пластика не допомагає & Nbsp; & mdash; & nbsp; Woman.ru - інтернет для жінок
Замість того, щоб розповідати, що груди у неї росте від капусти, а здивовано піднята брова - справа рук вмілого візажиста, дівчина повідала про «б'юті-марафоні» з 10 операцій (прим.Woman.ru: ..

Гроші від штрафів "Зеніту", "ПСЖ" і "МанСіті" будуть поділені між учасниками єврокубків & Nbsp; & mdash; & NBSP; СПОРТ - ЕКСПРЕС
Гроші від štrafov "Зеніт", "ПСЖ" і "Манчестер Сіті" за nesoblûdenie правил фінансування Feira гра буде razdeleny між učastnikami чемпіонів УЄФА та Ліги Європи, soobŝaet Sky Sports.Нагадаємо, що парижани і "городяни" заплатять по 60 мільйонів євро, а пітерці - 12.

Похожие страницы