BMW X6 E71Чіп тюнінг BMW X6

Чіп Тюнінг Бмв

       
 

чіп-тюнінгу BMW - Там svoeobraznaâ Налаштування режимів funkcionirovaniâ електронний контролер, за допомогою корекції внутрішніх upravlâûŝih програми.В основному поняття чіп тюнінг вживається для позначення корекції програми двигуна автомобіля з метою значного збільшення потужності.

 

Автомобільний концерн БМВ завжди шукав щось середнє між потужністю автомобіля і витратою палива.Грамотне зменшення витрати палива і збільшення потужності автомобіля можливо тільки при грамотному чіп-тюнінгу блоку управління з урахуванням умов їзди.

 

Основним мотивом для чіп тюнінгу BMW є той факт, що виробник ставить на економію палива лише на високих швидкостях.Про зниження витрати палива при русі на швидкості 90 км і нижче, що в міських умовах неминуче, виробник не потурбувався.

 

Ще однією причиною, по якій варто застосувати чип-тюнінг БМВ, є різні помилки в програмах блоку керування автомобілів, що потрапляють в що випускається серію.

 

В результаті чіп тюнінгу BMW можливо отримати значне поліпшення динамічних характеристик приблизно на 10-20 відсотків, зменшення витрати пального на 10 відсотків, збільшення еластичності двигуна (швидкість розгону автомобіля без істотного збільшення оборотів), збільшення тягового і приемистости.

 

Для власника автомобіля чип-тюнінг БМВ означають збільшення задоволення від водіння автомобіля, безпека, маневреність, комфорт, висока надійність.

 

Чіп тюнінг BMW двигуна можна робити двома способами

 

Спосіб здійснення чіп тюнінгу БМВ вибирається залежно від моделі автомобіля.Існує два способи тюнінгованія двигуна:

 
     
  • За допомогою редагування заводської програми, відповідно до побажань автовласника;
  •  
  • За допомогою установки блоку V-tech Power Box.
  •  
 

Чіп тюнінг БМВ за допомогою блоку Power Box виробляється самим розробником, компанією V-tech Tuning.Такий тюнінг сумісний з системою електронного уприскування для будь-яких дизельних двигунів BMW.Також існує Power box для деяких моделей бензинових версій двигуна БМВ.

 

Представлений чіп програмуються індивідуально, під кожну конкретну марку двигуна.Такий чіп тюнінг BMW оснащений найсучаснішою прошивкою, для ефективних і якісних змін робочих можливостей двигуна.Такий чіп дозволить значно збільшити потужність і зменшити витрату палива.

 

Чіп тюнінг БМВ Х5 проводиться і на програмному рівні. Такий тюниг вважається найбільш ефективним.За допомогою програмного тюнінгу можна провести більш широку корекцію програми, що дозволяє максимально врахувати всі необхідні т ребованія і побажання автовласника BMW X5 E70 або Е53.

 

Для того щоб провести ефективний рестайлінг необхідно дотримуватися певної послідовності.    

Результати чіп тюнінгу БМВ Х5 Е53 або Е70

 

При розгляді чип-тюнінг а з точки зору потужності, то вона на атмосферних і надувних моторах, безумовно відрізняється, так як при такому тюнінгу використовуються різні резерви.При налаштуванні атмосферного мотора рахунок корекції характеристик паливоподачі і запалювання можна домогтися потужності в межах, що не перевищують 8-12 відсотків.При чіп тюнінгу наддувних моторів, рахунок збільшення тиску наддуву прибавка потужності може досягатися 30-40 відсотків.

 

Чіп тюнінг BMW X5 E70 або Е53 має ще одну дуже важливу зміну.Чіп тюнінг БМВ значно знижує витрату палива по місту. Представлене перевага особливо важливо для BMW X5 E70 або Е53, адже по місту дана модель витрачає приблизно 22 літра.

 

Можливості чип-тюнінгу X5 Е53 (до 2007 року)

                                 
 

Модель

 
 

Момент (н / м)

 
 

Потужність (кінські сили)

 
 

3.0D

 
 

410 → 490

 
 

184 → 214

 
   

500 → 565

 
 

218 ​​→ 248

 
 

3.0i

 
 

300 → 330

 
 

231 → 251

 
 

4.4

 
 

440 → 465

 
 

286 → 306

 
 

4.4i

 
   

320 → 335

 
 

46

 
 

480 → 518

 
 

347 → 372

 
 

4.8i

 
 

500 → 530

 
 

360 → 382

 
 

Можливості чип-тюнінгу X5 Е70 (після 2007 року)

<Таблиця кордон = "1" CELLSPACING = "0" cellpadding = "0">  
     
     
Возможно, вам понравится
БМВ X5. Чіп-тюнінг і видалення
БМВ X5. Чіп-тюнінг і видалення
BMW X5 35d чіп тюнінг БМВ Х5 35 дизель
BMW X5 35d чіп тюнінг БМВ Х5 35 дизель
BMW X3 20d чіп тюнінг БМВ Х3 20 дизель
BMW X3 20d чіп тюнінг БМВ Х3 20 дизель

Терміново продається! & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інформація Сервісний портал Воронежі
пороги BMW Style (купував за 20000 р.) - комплект зимової гуми, шипи зі штатними дисками - спойлер на 5 двері (купував за 7000 р.) -. Радар-детектор (pokupal для 4000 б) - Відеореєстратори (R pokupal для 6000.) - Доопрацьоване ШГУ: можливість перегляду відео з флешки, оновлення.. чип-тюнінг ..

8-й етап RHHCC: Гран-прі "Vladislavy» & Nbsp; & mdash; & NBSP; "Avtomobili.ru"
Починаючи з 5-Stage піти на передній осі "Леон" JBT ustanovleny гальма після 6-ступінчастий Byla smontirovana йти спортивна підвіска Bilstein B14 і акурат передньої 7-м ЕТАП "Леон", щоб отримати чіп-тюнінг від компанії Revo.До повного набору доопрацювань, який використовують практично ..

Похожие страницы