тюнінг BMW 7 e65

Авто Тюнінг Бмв

Дифузор.  
Ще одним елементом обважування, що впливає на аеродинаміку автомобіля, на ряду зі спойлером і антикрилом (про які згадувалося раніше), є ДИФФУЗОР.
Зазвичай дифузор розташовується в задній частині днища. Виготовляється він з карбону-найбільш затребуваного в авто-тюнінгу матеріалу за рахунок своєї легкості і в той же час міцності, тому його установка абсолютно не збільшує споряджену масу автомобіля.Крім цього, карбоновий дифузор має спортивний вигляд, тому така машина буде не тільки керованою і маневреної, але і зовні привабливою.Дифузор має три або чотири поздовжніх ребра, які сприяють оптимізації що виходять з-під днища автомобіля повітряних потоків, покращуючи тим самим аеродинамічні властивості автомобіля.Крім того, дифузор може перенаправляти повітряні потоки на обдув гальмівних дисків і супортів, що вкрай важливо в таких видах автоспорту як швидкісні автогонки.
Оскільки вихідна перетин дифузора більше, ніж вхідний, потік повітря в ньому гальмується.Внаслідок цього тиск у напрямку течії зростає (Закон Бернуллі), і кінетична енергія потоку частково перетвориться в потенційну енергію тиску, забезпечуючи тим самим велику притискну силу заднім колесам.Внаслідок зниження аеродинамічного опору двигун практично не втрачає потужність, а «зекономлені» кінські сили спрямовуються на розгін автомобіля.Таким чином, дифузор - це деталь, яка збільшує динаміку машини і дозволяє їй швидше проходити повороти, зводячи до мінімуму зісковзування коліс з траєкторії, а також забезпечує рух по прямій без пробуксували, т.е. без втрати потужності від двигуна.  
Такі дифузори можна зустріти практично на всіх спорт-карах, в тому числі і на гоночних болідах.
Возможно, вам понравится
Tuned BMW
Tuned BMW
тюнінг бмв Е39 автомобіль
тюнінг бмв Е39 автомобіль
Автотюнінг BMW. Золотий БМВ
Автотюнінг BMW. Золотий БМВ

Audi A6L. Фото Audi & Nbsp; & mdash; & NBSP; motor.ru
Наступного року компанія Volkswagen випустить на китайський ринок седан представницького класу, який побудують на базі подовженої версії Audi A6.Про це з посиланням на двох неназваних топ-менеджерів VW повідомляє Reuters.

Похожие страницы