Вплив алкоголю на організм людини

Як на вас впливає алкоголь?

Хоча соціально ми не сприймаємо його реальної небезпеки, вживання алкоголю здатне завдати шкоди практично кожній системі людського організму. Якщо у вас або ваших родичів є проблеми з алкоголем, ви бачите, що з'явилася залежність, якнайшвидше зверніться по допомогу до спеціалістів, рекомендую провести лікування в Вінниці, висококваліфіковані фахівці зможуть допомогти вам і вашим близьким позбутися алкогольної залежності. 

Найпомітнішими проблемами зі здоров'ям, пов'язаними зі споживанням алкоголю, є наступні:

  • Фіброз печінки (втрата здорової тканини печінки та її здатності функціонувати).
  • Алкогольний цироз печінки (здорова тканина печінки заміщується рубцевою тканиною, яка з часом перешкоджає нормальному функціонуванню печінки).
  • Високий кров'яний тиск (хронічний стан, при якому кровоносні судини мають стійко підвищений кров'яний тиск, що може їх пошкодити).

Інші проблеми, спричинені вживанням алкоголю:

  • У багатьох випадках він є воротами до вживання інших наркотиків.
  • На психологічному рівні викликає емоційну нестабільність, розгальмування, відчуття ейфорії та рухову некоординованість.
  • На соціальному рівні це спричиняє серйозні проблеми в сім'ї, дружніх стосунках і навіть на роботі.
  • Все це погіршує клінічну картину хворого на алкоголізм.

Чому залежному потрібне професійне лікування?

Відмова від алкоголю має величезні фізичні, психологічні та сімейні переваги. Подолати алкогольну залежність нелегко, але можливо. 

Фізичні переваги відмови від алкоголю:

  • Швидке підвищення імунітету.
  • Більший захист від хвороб.

Є дослідження, які пов'язують його з профілактикою онкологічних захворювань, наприклад, раку ротової порожнини.

Стабілізація ваги, оскільки на рівні харчування часто виникають проблеми із зайвою вагою, а у людей з хронічною надмірною вагою - протилежний ефект, екстремальна худорба з усіма наслідками, що з цього випливають.

Стабілізація інших печінкових та шлункових біомаркерів, що сприяють покращенню зовнішнього вигляду та самопочуття людини.

Психологічні переваги відмови від алкоголю:

Почати нове життя без будь-якої речовини, що контролює твоє життя та емоції. Алкоголіки часто дратівливі і мають дуже різкі перепади настрою. Це серйозно шкодить їхньому емоційному здоров'ю та здоров'ю людей, які їх оточують. Такі процеси, як депресія і тривога, а також інші психічні захворювання також можуть погіршитися.

Істотне поліпшення всіх когнітивних процесів, особливо тих, що пов'язані з пам'яттю, концентрацією і увагою. Тому відмова від алкоголю допоможе вам мати ясніший розум, швидше думати і краще запам'ятовувати.

Похожие страницы