Супер Тюнінг Ваз

New Незвичайний тюнінг Оки - магазинна візок підвищеної комфортності Цей проект створений за замовленням мережі гіпермаркетів "Ашот", що має магазини в багатьох містах Росії.

 

Установка електроприводу замка дверей багажника на Оку Бажання встановити електропривод багажника з'явилося дуже давно, після того як мій дядько придбав 11-ту, у якої ця функція була (дуже мені сподобалося).Але на Оке конструкція замка задніх дверей дуже не зручна в цьому плані.Але, незважаючи на це в результаті довгих обдумувань народилася ось така конструкція.

Возможно, вам понравится
тюнинг ваз 2108 супер
тюнинг ваз 2108 супер
супер тюнинг ваз 2105! 450 л.с
супер тюнинг ваз 2105! 450 л.с
ВАЗ 21074. Супер световой тюнинг ВАЗ
ВАЗ 21074. Супер световой тюнинг ВАЗ

BMW "SNES Krys" купить 2 серія & Nbsp; & mdash; & NBSP; Vesti.Ru
BMW Group rassekretil купив 2 серії в кабріолет тіла.Стверджується, що новинці належить повторити успіх самого популярного кабріолета в цьому сегменті - відкритою BMW 1 серії.Новинка отримала м'який складаний верх і чотири двигуни, включаючи "заряджену" версію.

Автомобілі Lada тепер стоять на 50 000 рублів дешевше & Nbsp; & mdash; & nbsp; Колеса
АвтоВАЗ повідомляє, що ТС повинно знаходитися у власності хоча б півроку, - тільки в цьому випадку ви отримаєте знижку.Однак у публікації на сайті Мінпромторгу про запуск програми утилізації говорилося, що обмежень по терміну володіння автомобіля ніяких немає.

Похожие страницы