Уаз 469 Тюнінг Салону

Уаз 469 оригинал Всім відомо, що при вкладенні певних коштів в будь-яке починання, воно швидше за все увінчається чималим успіхом.Я, kstat, тюнінг УАЗ 469 Своїми руками є для не виключаючи.При бажанні ви можете перетворити цю машину в позашляховик представницького класу, на який напевно будуть дивитися в заздрістю і подивом.

 

Варто відзначити, що на УАЗ тюнінг своїми руками робиться, як правило, для того, щоб пристосувати його для різних варіантів експлуатації:

 
     
  • дальні поїздки;
  •  
  • риболовля;
  •  
  • полювання;
  •  
  • експедиції і так далі.
  •  
 

До речі, що примітно, УАЗ використовуються в основному для їзди по бездоріжжю, але, як показує практика, дані автомобілі, на жаль, не розраховані на такі навантаження, тому якщо ви переслідуєте саме цю мету, то почати варто, перш за все , з коліс автомобіля.

 

Диски на Уаз краще поставити 15ти дюймові, а ось шини потрібно вибрати розміром не менше 31 дюйма, малюнок протектора при цьому повинен бути такий, який би міг місити непролазну бруд. Установка колес на Уаз 469 Установка таких великих коліс відповідно вимагає розширення колісних арок, тобто різання крил.Відзначимо, що в цілому вся виконана робота може встати вам в досить велику суму (не менше 50 тисяч рублів).

 

Установка лебідки, як же без цього, адже це один з найважливіших позашляхових аксесуарів, який завжди допоможе вибратися зі складної ситуації.

 

Тепер можна приступити до найцікавішого, а саме до фарбування кузова.Тут все робиться легко і просто: шліфуємо, робимо гідроізоляцію і покриваємо яскравою фарбою.

  Установка лебедки на Уаз 469  

Непогано б було також замінити всю оптику автомобіля.Нове є нове, а їздити по бездоріжжю в темний час доби все ж іноді доводиться.Знаючий хоча б трохи про електриці людина, також спокійно здатний з цим справитися.

 

Установка веткоотбойніков є незамінною процедурою для тюнінгу будь-якого автомобіля, призначеного для їзди по бездоріжжю.Робота також не представляє собою ніякої складності. Вам всього лише доведеться купити в магазині по дві рим-гайки, рим-болта і стяжки, а також трос діаметром 4 мм.

Возможно, вам понравится
#450. УАЗ 469 4Х4 - ТЮНИНГ(АВТО БЛОГ 2014)
#450. УАЗ 469 4Х4 - ТЮНИНГ(АВТО БЛОГ 2014)
#434. УАЗ 469 4Х4 ТЮНИНГ ИЗ
#434. УАЗ 469 4Х4 ТЮНИНГ ИЗ
УАЗ 469 4Х4 - ТЮНИНГ САЛОНА
УАЗ 469 4Х4 - ТЮНИНГ САЛОНА

У Підмосков'ї піднімають транспортний податок & Nbsp; & mdash; & NBSP; РусАвто - Автомобільні новини.
Рахунки Пункт автомобіля для Московської області буде збільшено з 1 січня sleduûŝego років.До такого рішення прийшли місцеві влади. Однак ставка торкнеться лише ті автомобілі, потужність моторів яких не перевищує 100 л.с.

Похожие страницы