тюнінг мерседес вито 638 ​​фото

Тюнінг Мерседес Віто

Вважається і це цілком справедливо, що Мерседес є автомобілем бізнес класу.Марку Мерседес 124 ще в 1995 році змінив молодший представник марки з індексом w210.Але і перший і другий автомобілі просто шикарні і по праву заслуговують іменуватися представницькими машинами.

 

Зовнішній вигляд на дорогах часто викликає захоплені погляди заздрісників, що вселяє власнику незворушну гордість.Це можна зрозуміти. Крім прекрасного зовнішнього вигляду, автомобілі ідеально поводяться на дорогах і гордо долають всю сутність російських доріг.Але це зовнішній вигляд, що ж стосується внутрішнього оздоблення, то тут хочеться бажати кращого.Примітивні крісла, накладки під дерево на панелі турбіни, звичайний кермо, одним словом, нічого особливого.А господареві хочеться мати незвичайний салон!

 

Консультація по номеру: (+ 7985) 211-6898

 

Приклади робіт

 

Немає нічого простіше! І професіонали салону «Авто-Комфорт» вже неодноразово доводили це на множинних прикладах.Тут для польоту дизайнерської фантазії місця вдосталь. Їли в більш сучасних автомобілях іноді вистачає того, що додається шкіра, карбон і дерево, то в мерседес 124 і w210 роботи по зміні салону хоч відбавляй.Починаючи зі стелі і закінчуючи декоративними підсвічуваннями.

 

До речі про подсветках, останнім часом дуже ефектно виглядають неонові підсвічування в дверях.При відкритті дверей автомобіля на асфальті з'являється яскравий, кольоровий логотип марки автомобіля.Це може бути і логотип компанії або фамільний герб. Що передбачає тюнінгу салону мерседесів 124 і w210, Віто або Віано?

 

► Заміна старих чохлів на шкіряні чохли будь-якого забарвлення.Тут можна комбінувати і використовувати шкіру декількох кольорів.

 

► Інкрустація навколо скінів ДЕРЕВА, карбону torpedu, podlokotnikah, Ručkay, карти dverey.

 

► Встановлення нових акустичних систем з розширеннями і додатковими колонкам Hi-Fi і Hi-End класу.

 

► Установка бортового комп'ютера і монтаж моніторів в передніх підголівниках.

 

► Додаткові світлодіодні підсвічування.

 

► Декорування люка.

 

Це невеликий перелік того, що можна створити з салоном вашого Мерседеса 124 або w210.Щоб переконатися в тому, яким може бути салон автомобіля, варто звернутися в ательє «Авто-Комфорт» і уважно вивчити дизайнерські проекти, які вже були реалізовані або поки ще залишаються проектом.
Вони всі не схожі і наші професіонали намагаються робити так, щоб жоден салон не повторювався в іншому автомобілі.
Вся робота виконується на першокласному обладнанні з застосування новітніх технологій і величезного досвіду професійних дизайнерів.

Возможно, вам понравится
Тюнінговані Мерседес Віто
Тюнінговані Мерседес Віто
Тюнінг Mercedes Vito
Тюнінг Mercedes Vito
Mercedes Vito 2.3 тюнінг
Mercedes Vito 2.3 тюнінг

Просто, CE: Auto Tuning - дизайн або механіка? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Для кермом
І .. Серійний Авто частково realizuetsâ в TEh незліченних додаткових опцій, то які пропонують Дилери.Так, Mercedes-Benz відразу ж пропонує зовнішній AMG-пакет; BMW спокушає покупців М-пакетами, а Audi представляє свою лінійку S line.

«Велика гра» маленьких дітей & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
«Велика гра» у виконанні тепер відпрацьованого irkutskogo prodûserskogo центру "встановити" okazalas 'банально гра "Мафі," в kotoruû Setevik, виробляє модний тюнінг, додані нові personažej - гастарбайтерів, священик, журналіст і svetskuû левицю.

Похожие страницы