Тюнінг Іж Планета 5 Двигун

Запущений в масове виробництво в 1987 році відразу ж після п'ятого Юпітера, мотоцикл ІЖ Планета 5 став поєднанням всіх достоїнств попередніх ІЖей різних генерацій, в тому числі і ІЖ Планета Спорт.Напевно, тому п'ята Планета володіє такою популярністю серед наших байкерів.
Перевага п'ятої Планети над іншими мотоциклами ІЖ було досягнуто завдяки просунутому на той час екстер'єру.На перший погляд здавалося б, подумаєш змінили вигляд щитків і бака, але тим не менше, ці зміни виглядають стильно.Потрібно звернути увагу, що це не тюнінг і не доробка, а мотоцикл, що стоїть на конвеєрі.Самій такою деталлю, яка притягує погляд - це сидіння, воно тепер виглядає солідніше і красивіше, ніж раніше.А головне, посадка тепер зручніше.

 

У відмінності від п'ятого Юпітера двигун у Планети-5 залишився одноциліндровим, двотактним.За статистикою цей мотор надійніше, ніж у Юпітера! А його 22 к.с. дозволяють тягнути чималі вантажі. Витрачає паливо економічно - при швидкості в 90 км / год - 5 літрів на сто км шляху.

 

Коли питання заходить про мото тюнінгу Іж Планета 5, то його прийнято розділяти на внутрішній (мотора) і зовнішній.Оскільки зовнішній тюнінг не настільки складний і кожен байкер сам вибирає що і як потрібно поміняти в образі його залізного коня, то внутрішній тюнінг, як правило має тільки одні доопрацювання про які ми і поговоримо далі.

 

Першим ділом досягти більшої потужності можна за рахунок зменшення ваги мотоцикла - потрібно прибрати всі зайві деталі, які тільки обтяжують мотоцикл.Непогано було б встановити передню вилку від Яви із збільшеним ходом.Щоб збільшити хід заднього колеса, також потрібно встановити длінноходниє амортизатори.Також необхідно внести зміни в резонатор, потрібно зробити щоб він починав працювати з 4 - 5 тис.об / хв.

 

Потрібно перепресовать колінвал (навіть якщо ви і не бажаєте виробляти кардинальних змін).Все ж краще перепресовать і не забути посріблити верхнє кільце і нижній сепаратор.Такі процеси як балансування і центрування навіть не повинні вимагати нагадування, оскільки це завжди є обов'язковим.Щоб підвищити ресурс корінних підшипників коленвала їх краще поміняти на явовскіе з вторинного валу.

Возможно, вам понравится
тюнінг планета 5
тюнінг планета 5
Тюнінг іж планети 5
Тюнінг іж планети 5
Іж Планета 5
Іж Планета 5

Куди вас, пане, до біса занесло? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інформація Сервісний портал Воронежі
Після задні колеса доводилося міняти. Багато грошей дрифтери вкладають і в тюнінг своїх авто.Модернізуються підвіска і двигун (для дріфту потрібні потужні движки.. Двигун від «двенашки» (ВАЗ-2112. - «Е!"), Турбіна від «Субару». Потужність двигуна, за моїми розрахунками, «коней» 200 - 250.

Похожие страницы