Що таке інтернет безпека?
Як багато Ви знаєте про безпеку в Інтернеті?
Під час роботи в Інтернеті ми стикаємося з різними кіберзагрозами, так, не обов'язково бути великою компанією, щоб стати об'єктом атаки. Чи замислювалися ви коли-небудь: чому ви бачите в Інтернеті оголошення про товари та послуги на ту саму тему, про яку щойно розмовляли з другом? Чому деякі оголошення відповідають саме тому, що ви щойно шукали?Для того, щоб убезпечити себе і своїх близьких в інтернеті - рекомендую скачати VPN, з якісним і стабільним VPN з'єднанням вам не страшна більшість інтернет небезпек Наші дії впливають на те, що компанії знають про нас, і хоча це відбувається в комерційних цілях, деякі з них використовують цю інформацію для отримання конфіденційних даних або в інших цілях, тому важливо захищати нашу конфіденційність.Конфіденційність та інформаційна безпека - це питання, які перетинаються, але не є синонімами. Конфіденційність в Інтернеті можна визначити як особисту можливість користуватися анонімністю в діях, які ми здійснюємо при перегляді систем і веб-сторінок, завантаженні та зберіганні файлів або наданні будь-якої важливої інформації.
Головні ризики інтернет-безпеки
Кіберзлочинці можуть вивести з ладу цілі веб-сайти, викрасти конфіденційну інформацію або пошкодити цілі бази даних. Тому будь-який посібник або міні-довідник з інтернет-безпеки повинен розглядати такі ризики, а також протоколи та інструменти для їх запобігання та мінімізації.
- Крадіжка інформації: Викрадення конфіденційної інформації часто супроводжується вимогою викупу в обмін на її нерозголошення.
- Видавання себе за іншу особу: Злочин видавання себе за іншу особу, окрім крадіжки акаунтів у соціальних мережах, може полягати у вчиненні різних шахрайств, що завдають нам економічної шкоди, а також репутаційної шкоди, оскільки кіберзлочинці ховаються під нашим ім'ям.
- Атаки шкідливих програм: завантажуючи та встановлюючи різні типи шкідливих програм, кіберзлочинці можуть отримати доступ до будь-якого типу мережі та підключених до неї комп'ютерів для здійснення інших зловмисних дій.
- Мережеве переслідування: цифрові медіа, особливо соціальні мережі, також використовуються для здійснення всіх видів кібербулінгу, включаючи цькування на робочому місці.
- Переслідування: переслідувачі переслідують своїх жертв у всіх мережах і платформах, де вони присутні, і надсилають їм сотні прямих повідомлень, вимагаючи їхньої уваги або погрожуючи їм.
- Соціальна інженерія: методи соціальної інженерії використовують обман і маніпуляції для використання соціальної взаємодії та отримання доступу до цінних мереж і даних.